Jak mít harmonické a naplňující vztahy

Každá žena touží po lásce, něze a blízkosti. Touží být milující partnerkou, ale někdy to nejde. Bolí to. Proč? Ženy jsou pečující, starostlivé mámy, manželky, partnerky, ale někdy zapomínají na to nejcennější: samy na sebe. Snaží se vyhovět, dělají ústupky a jednoho dne se začnou cítit unavené, vyhořelé, nenaplněné. Ztrácí kontakt se svým nitrem. Přestože mají své muže rády, intimní život začne vyhasínat …

Jak to změnit? Jak vyléčit zranění, jak odpustit a nenést si zklamání dál životem? Jak si nastavit hranice a láskyplně je prosazovat? A jak si do života pustit radost, jiskru a vášeň?

Všechno lze změnit. Každá žena může rozkvést! Je jen potřeba pustit stará zranění, naučit se otevřít své srdce a uvědomit si v každé chvíli své pocity a potřeby, ale i potřeby partnera.

Zdá se vám někdy, že si se svým partnerem (či partnerkou) vůbec nerozumíte, že je naprosto jiný/á? Situace, které vás přitahují, vzrušují nebo dojímají, jemu/jí nic neříkají? Může to být tím, že jste každý jiný typ milence.

Vodní milenec

Vodní milenec nebo milenka touží po dlouhé romantické předehře, prožívání emocí, lásky a blízkosti. Pro intimní sblížení potřebuje spoustu času. Pokud je mu to dopřáno, splní partnerovi téměř jakékoliv přání.  Vodní milenci jsou totiž úžasně empatičtí, mají neuvěřitelnou schopnost přizpůsobit se partnerovi – podobně jako voda mění tvar podle nádoby. Často tak silnou, že zapomínají sami na sebe.

Zemitý milenec

Zemitý milenec má rád vše tělesné. Oslní ho krásné tělo, miluje vášnivé objetí, smyslné doteky, fyzickou blízkost, impulzivní divoký sex. Nepotřebuje svíčky ani romantické večeře. Touží co nejčastěji zažívat vzrušující projevy fyzické lásky skrze tělo. Stačí se ho dotknout a je připraven téměř kdykoliv a kdekoliv.

Vzdušný milenec

Vzdušný milenec je fascinován slovy, imponuje mu intelekt, miluje povídání si. Je rád chválen a obdivován. Miluje šeptání sladkých slov do ouška, recitaci básní a zamilované sonety. To v něm vzbudí touhu a vášeň, to je pravý klíč k jeho srdci. Potřebuje se svým partnerem rezonovat na společné vlnové délce.

Ohnivý milenec

Ohnivý milenec je neuvěřitelně senzitivní a při intimních prožitcích se dostává do obrovské hloubky. Má zvláštní dar prožívat niterní oheň. Umí vnímat a cítit často pro ostatní neviditelné a nehmatatelné. Pro intimní sblížení s ním je třeba klid, citlivé vnímání jeho i svého těla a nechat se od něho vést do magického světa celotělních orgasmů.

Chcete se naučit hlouběji porozumět sobě i svému partnerovi, pochopit ho a naučit se řešit případný nesoulad? Naučit se uvolňovací, relaxační a meditační techniky, které vám pomohou opět rozevřít hřejivou náruč a rozeznít srdce, aby mělo chuť dávat lásku?

Podívejte se na www.umenimilovani.cz a vyberte si některý z kurzů či seminářů.

Z Diáře pro radost 2019