Originální a s láskou vyrobený Diář 2022

Chcete mít na příští rok ten úplně nejoriginálnější DIÁŘ, který vás každý den „pohladí po duši“, ale také inspiruje a obohatí o spoustu informací a myšlenek? A ještě si dopřát zážitek tvoření, kdy pod vašima rukama vznikne něco krásného, do čeho dáte kousek svého srdce a duše?

Jestli milujete originalitu a rádi tvoříte, můžete přijít každé úterý do Dalu Woman Store v Praze v Dejvicích a vyrobit si Diář pro radost na rok 2022. Samozřejmě si ho můžete vytvořit pro sebe, ale také jím můžete obdarovat někoho blízkého. Získáte tak velmi osobitý dárek, vyrobený s láskou a vlastníma rukama. V diáři jsme nezapomněli ani na prostor pro osobní věnování.

Máte-li obavy, jestli to dokážete, klidně je můžete hodit za hlavu. Workshop absolvovaly i děti mladšího školního věku a v pohodě ho zvládly.

Kdy? Každé úterý mezi 11 a 18 hod. až do Vánoc (podle zájmu prodloužíme po Novém roce)

Kde? Praha 6 - Dejvice, Dalu woman store – Bubenečská 8

Jak dlouho? Za hodinu budete mít svůj vlastní diář hotový!

Za kolik? 695 Kč + skvělý zážitek tvoření :-)

Jak bude workshop probíhat? Dostanete polotovar v podobě vytištěného a svázaného bloku diáře a kartonové desky. Pak si vyberete z nepřeberného množství látek tu, která nejvíc ladí vašemu oku a k ní stužky, které použijete jako záložky. To je zpravidla část, která zabere nejvíc času. Je to pochopitelné – Diář vás přece bude provázet celým příštím rokem! Můžete si také přinést svoji látku, doporučuji 100% silnější bavlnu, jinak hrozí, že lepidlo prosákne. Tou následně za pomoci štětce a lepidla (a případně s mou podporou) obalíte kartonové desky, zatížíte, necháte zaschnout a následně vlepíte blok.

Abyste si tvoření opravdu užili, vyčleňte si hodinku. Čeká vás příjemné inspirativní prostředí, vlídné přijetí, v případě zájmu prohlídka či koupě ostatních výrobků českých tvůrců a horký čaj :-)

Láká vás moje nabídka? Pak neváhejte a objednejte se telefonicky na č. 603952368. Počet účastníků je omezen na 5 v jednom čase.

Máte to do Prahy daleko? Nesmutněte. Můžete si objednat polotovar a Diář si vyrobit podle video návodu. 

Pokud byste si náhodou s něčím nevěděli rady, s důvěrou se na mne obraťte :-)

 

Veronika Měchurová,

autorka Diáře pro radost