Požádej a je ti dáno

Určitě jste nikdy neměli rádi, když vám druzí říkali, co máte či nemáte dělat. Ale pod tlakem lidí, kteří byli přesvědčeni, že jejich životní zkušenost má větší platnost než vaše, jste se možná nakonec začali přizpůsobovat a opouštět odhodlání řídit vlastní život… A díky tomu jste se nevědomky vzdali toho nejzákladnějšího: svobody tvořit. Tvoření je však samou podstatou vašeho bytí, jste tvůrci – ať o tom víte či ne.

Kniha Požádej a je ti dáno vám připomíná, že nejmocnějším zákonem Vesmíru je Zákon přitažlivosti. Pomáhá vám se vrátit k poznání, že jste neustále napojeni na Zdrojovou energii a že máte právo na život plný všeho, co je dobré. Její pročítání ve vás znovu probudí moc, kterou ve skutečnosti máte.

Připomíná, že základem tohoto vesmíru je Dobro. Proudí do vás a skrze vás – pokud tomu nebráníte. Tak, jako se stačí otevřít vzduchu, který dýcháte, a vtáhnout ho do sebe, stejně snadno můžete utvářet svůj život. Zrodili jste se do skvělé zkušenosti ve fyzickém těle se záměrem projevit svobodu nekonečnými, radostnými, tvořivými způsoby.

Jaké jsou tři kroky tvůrčího procesu?

  1. Požádáte
  2. Vesmír odpovídá
  3. Umožňujete

Je třeba se soustředit na to, co chcete, ne na to, co nechcete. Pokud se nacházíte v nízké emoční vibraci (strach, vztek, hněv, podrážděnost, netrpělivost), znemožňujete přijímání proudu Dobra. Je třeba udělat konkrétní krok, po kterém se budete cítit lépe. Zvolit si myšlenky, při kterých máte lepší pocit. Tak se postupně přeladíte na vibraci toho, co si přejete. To je kouzlo k postupu po „vibrační stupnici“.

V knize najdete spoustu praktických návodů, které vám v tom pomohou. Jejich používáním se naučíte pracovat se svým „emočním navigačním systémem“. Jakmile se rozhodnete postupovat po emoční stupnici, začnete se většinu času cítit dobře a umožňovat to, po čem toužíte.

Porozumíte požehnané povaze vašeho Bytí a uvidíte její důkazy v každém okamžiku: v tom, jaké potkáváte milence, jak k vám přicházejí peníze, jaké zážitky získáváte a jaké krásné věci nacházíte. Nejste tu proto, abyste o to, po čem toužíte, složitě usilovali – jste tu, abyste zažívali obrovskou radost.

Další inspirativní knihy najdete na www.synergiepublishing.com

Z Diáře pro radost 2021