Silná energie tygra fandí novým začátkům

21.1.2021 jsme vstoupili do období TYGRA. Je to energie nových začátků a je velmi silná a průrazná. Nyní se můžete s vervou a plnou silou pustit do něčeho úplně nového, a to rázně a nekompromisně.  Aktuálně panující energie vám zaručí rychlý a razantní start.

Pozor dávejte jen na to, aby tomu odpovídala i daná situace. Pokud v tomto měsíci budete např. nastupovat do práce, mohla by vaše razantnost ostatní vylekat. Když se ale sami pustíte do nějaké nové aktivity, pak je velká šance, že prorazíte…

Jak už to ale v životě bývá, pokud byste jednali příliš zbrkle, můžete také narazit. Proto je důležité si vše řádně promyslet a zvážit okolnosti, abyste si uvědomili, do čeho se to vlastně pouštíte. Dávejte si pozor na „bezhlavé“ či ukvapené jednání, které by energie tohoto měsíce mohly ještě více podpořit. Pokud byste se nechali strhnout k prudkému nebo dokonce agresivnímu jednání, situaci by vám to značně zkomplikovalo. Mohlo by se stát, že půjdete nechtěně hlavou proti zdi, aniž si to předem uvědomíte.

Máte-li v životě nějaké bloky, které vám brání se posunout dál (v práci, ve vztahu, ve zdraví či ohledně finanční situace apod.), můžete právě v tomto měsíci udělat první krok k jejich odstranění. Pokud vykročíte razantně a bez kompromisů, uspějete.

Diáře pro radost 2021